Kapitola 11. Deník Bonnie=problém číslo 1

18. prosince 2012 v 19:59 | liyll-ellie |  Čarodějky z NY: Náhrdelník života

Kapitola 11. Deník Bonnie=problém číslo 1Angie přišla k Elině skříňce "Ahoj El, promiň že jsem se včera nestavila s holkama." "To nevadí, já jsem jenom ráda když se ke mě někdo nestaví v šest hodin ráno. Teď jsi oficiálně moje nejlepší kámoška číslo jedna." odpověděla El, zasmála se a odešla spolu s Angie do třídy. "Ang, El pojďte sem !" zavolaly z první lavice Annie a Bonnie. El se rozhlédla po přeplněné třídě, podívala se k oknu a uviděla Teu, Sidney a Lucy, bavily se s Andrewem (El do něj byla zabouchnutá, ale to je jiný příběh). Když se na ni Tea podívala rychle trhla hlavou a otočila se na holky. "Tak co máte ?" zeptala se potichu. "Vedu si deník." usmála se Bonnie. "To já taky, už od šestý třídy.." odpověděla El a začala něco hledat v tašce. "Počkat.. teď bude anglina, my ji máme vedle a vy?" řekla Annie a rozběhla se nahoru. Angie a Bonnie se na sebe podívaly. "A sakra, máme ji nahoře.. my už běžíme, měj se El" řekla Bonnie a odešla spolu s Angie. "Pa B pa Ang." El taky odešla, ale nevšimla si, že Bonnie spadl na zem deník. Tea přiběhla ke dveřím, rozhlédla se a sebrala Bonniin deník.
"Dlouho jsem si nepsala deník, ale teď na to mám důvod. Dnes píšu o posledním týdnu.." četla na hlas Tea, ale přerušilo ji zvonění. "Teo, když tak ráda čteš.. pojď k tabuli a přečti nám báseň, kterou jste si měli připravit na dnešek. A vy ostatní si otevřete své složky a opakujte si co jste dělali minule." řekl učitel, usadil se a nalistoval si ve svém tlustém sešitě stránku s touto třídou.
"Crrrr..." zazvonilo na konec hodiny, Bonnie se podívala do tašky aby vytáhla svůj deník, ale nebyl tam. Utíkala zpět do třídy, ale tam taky nebyl. Bonnie byla zoufalá, protože si tam psala to, co by si opravdu neměla žádná z nich přečíst..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shift-Alt Shift-Alt | 18. prosince 2012 v 20:03 | Reagovat

Pěkný
A já mám taky deník 3 deníky ale .... :-)

2 ×Ani× ×Ani× | Web | 23. prosince 2012 v 10:28 | Reagovat

ahoj na blogu mam mensiu vianocnu sutaz a bola by som velmi rada kebyze sa zucastnis
http://animagical.blog.cz/1212/mini-christmas-competition
za reklamu sa moc ospravedlnujem... ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
I'm beautiful in my way 'Cause god makes on mistakes.