Kapitola 8. Empatie

16. prosince 2012 v 13:35 | liyll-ellie |  Čarodějky z NY: Náhrdelník života

Kapitola 8. EmpatieHolky směřovaly k Annieinu autu, El otevřela zadní dveře a spolu s Anne posadila Sidney do auta, potom dveře zabouchla a šla otevřít druhé pro Adelle. "Anne, ty sis brala jeden z těch deníků?" zeptala se Elisabeth. "Ne, proč?" odpověděla a přišla za ní. "Tak co tady dělá?" řekla Elisabeth a podala jí deník, "Hele, tady je založená stránka." řekla Anne a otevřela deník. "Empatie neboli vcítění, je schopnost, umožňující cítit pocity ostatních, u čarodějek je to ale mnohem nebezpečnější, čarodějka, která neumí své schopnosti ovládat nesmí být s někým, kdo neumí ovládat své pocity a myšlenky, jinak je převezme na sebe a udělá to, co chce udělat daná osoba." přečetla Anne z deníku a zavřela Adelle a Sidney v autě. "No bezva, další problém a to je teprve pondělí!" řekla Anne a sedla si na místo řidiče, "Snad mi to nechceš dávat za vinu?" odsekla jí El a taky se posadila. "Počkej, nesmíme se hádat, musíme si hlídat myšlenky a pudy jinak to bude zlý." řekla Anne a podívala se na Adelle. "Jo, jasně máš pravdu." odpověděla El, připoutala se a zapla rádio, Anne nastartovala a odjela.
"A co budeme dělat s Adelle?" pošeptala El "U nás zůstat nemůže, Kat by mě zabila a navíc.. prostě u nás zůstat nemůže." dořekla. "U nás taky ne a holky do toho nechci zbytečně zatahovat." odpověděla Anne "Mám kámošku v Brooklynu mohla by zůstat pár dní u ní." řekla Elisabeth, Anne tedy jela směrem do Brooklynu.
"Crrr.." zazvonil zvonek. "Už jdu." zakřičela Nathalia a pomalu šla ke dveřím, otevřela.. "Ahoj, potřebuju pomoc." řekla Elisabeth a vešla spolu s Adelle do bytu. "Co se.." Nathalia se zkusila zeptat "Empatie." přerušila ji El. "Tak počkat.. ona to ví?" zeptala se udiveně Adelle. "Jasně, píšu jí všechno." odpověděla Elisabeth a položila na zem tašku, kterou vyzvedly u Adelle doma cestou k Nathálii. "Její rodiče jsou ještě dva týdny pryč, musíš ji naučit používat tu schopnost." řekla Elisabeth a otevřela dveře. "Hodně štěstí, přijedeme si pro ni za dva týdny." odešla a zabouchla za sebou dveře. "Tak, nemáš hlad?" zeptala se Nathalia aby nebylo ticho. "Jo jasně." odpověděla Adelle a odešly spolu do kuchyně. El nastoupila do auta "Tak, můžeme jet?" řekla Anne a nastartovala "Jo, můžeme." odpověděla El, a potom odjely. Elisabeth zvedla deník z podlahy auta a otevřela na stránce s obrázkem, byl to náhrdelník, který dostala od té tajemné ženy a kvůli kterému je teď Sidney vezou do nemocnice, trochu ji zamrazilo, protože to bylo už po druhé co se objevilo něco, co zrovna v tu chvíli potřebovala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
I'm beautiful in my way 'Cause god makes on mistakes.