Kapitola 17. Vztahy, vztahy a co jiného než vztahy

24. ledna 2013 v 19:54 | liyll-ellie |  Čarodějky z NY: Náhrdelník života

Kapitola 17. Vztahy, vztahy a co jiného než vztahy


Elisabeth a Adele vešly do Elisabetina pokoje a začaly hledat náhrdelník. Ve chvíli, kdy El chtěla oddělat parketu a podívat se pod ní přerušila ji sms. "Je to od Bonnie. Tohle si musíš pustit." přečetla udiveně obsah smsky a otevřela video. Když ho dokoukala začala se usmívat. "Co je? Proč se tak připitoměle usmíváš?" zeptala se Adele. "Nic.. jen.. nic." odpověděla Elisabeth, položila svůj telefon na postel a zvedla jednu parketu. "Je tady.. uff.. lekla jsem se že je pryč." oddychla si Elisabeth. "Musíme zavolat holkám, ať už nehledají a odejdou ze školy." řekla Adele a vytáhla mobil. Zavolala Annie a ta odvezla holky domů.
Další ráno ve škole Annie stála u vchodu a někoho pořád vyhlížela. Chodila pořád dokola, a když někdo šel utíkala ke dveřím, ale pořád to nebyl ten, koho čekala. "Baf!" zakřičela za ní Elisabeth, když byla Annie zrovna zadívaná do zatáčky na rohu ulice. "Pane bože! Co tu děláš." zakřičela Annie. "Co by.. jen jsem využila situace a taky jsem ti říkala ahoj, ale ty jsi mě nevnímala." odpověděla jí vysmátá Elisabeth. "Dneska má přijet.. ty víš kdo." odpověděla Annie, aby ji nikdo neslyšel. "Aha, ty víš kdo.. myslíš Mathewa?" řekla Elisabeth hlasitě. "No jo.. myslím Mathewa. Má přijet z Francie a říkal, že pro mě má speciální dárek.." usmála se Annie. "Aha tak speciální.." uchechtla se Elisabeth, ale za chvíli odešla, protože uviděla Andrewa a chtěla vědět, co jí po včerejší hádce s Teou poví. "Já.. už musím jít. Zatím." řekla Elisabeth Annie a odešla. "Jo, jo, jo.. utíkej." odbyla ji Elisabeth. "Baf!" ozvalo se za Annie. "Elisabeth! -už to není vtipný!" otočila se a bouchla osobu za sebou, ale ta osoba byla Mathew. "Au.. já ti připadám jako holka?" zasmál se. Annie ho objala. "Co tady děláš?" zeptala se šťastně. "Vrátily jsme se dřív." odpověděl ji, chytil ji za ruku a společně šly nahoru.
"Tos nečekal!" vykřikla Elisabeth na Andrewa. "Co jsem nečekal?" zeptal se nechápavě (byl trošku mimo). "Hele.. víš co? Nech to být.." řekla zklamaně Elisabeth a zrychlila. "Ne.. počkej." Řekl Andrew a tím Elisabeth zastavil. Elisabeth se usmála, ale otočila se s výrazem, který říkal "je mi to jedno". "No.. víš.. nechtěla bys třeba se mnou někdy jít.. někam?" zeptal se Andrew. "Někam jakože.." nedopověděla Elisabeth. "..prostě někam." Doplnil ji Andrew. "Tak dost myslíš rande nebo si ze mě jen děláš srandu?" zeptala se Elisabeth narovinu. "Myslím rande, ale.." nedořekl a směřoval do třídy. "Počkej. Půjdu s tebou moc ráda.. někam." Odpověděla Elisabeth a usmála se na něj. Odešla do třídy, sedla si na místo a usmívala se, jako ještě nikdy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
I'm beautiful in my way 'Cause god makes on mistakes.