Mé nejoblíbenější seriály ♥

4. května 2013 v 21:13 | liyll-ellie |  Adminka
Ahoj, dlohu jsem nepsala a tak mě napadlo udělat článek mých oblíbených seriálech:

PLL je asi ten nejblíbenější. Vypráví o čtyřech kamarádkách-Hanně, Arii, Emily a Spencer, které se po zmizení jejich páté kamarádky Alison odcizily, ale za rok, po nalezení jejíh těla je znovu spojí smsky od někoho, kdo se podepisuje jako -A a zná všechna jejich tajemství, jak z minulosti, tak z přítomnosti.

------------------------------------------------------------------------------

TLG jsem začala sledovat teprve včera a viděla jsem zatím pouze 2 díly, ale musím říct, že se mi tento seriál opravdu líbí.. V seriále se jedná o dvě dívky-Emmu a její jednovaječné dvojče Sutton, které byli i hned po narození rozděleny. Sutton adoptovala milující bohatá rodina, ale Emma skončila v pěstounské péči. V prvním díle utekla od své pěstounské rodiny a začala se vydávat za Sutton, která jela hledat jejich nevlastní matku do Los Angels.

Přátele zná asi každý z vás. Phoebe, Joey, Monica, Ross, Rachel a Chandler. Je to jeden ze seriálů, na kterej se můžu koukat pořát do kolečka a nikdy mě neomrzí! Sama jsem vždycky chtěla být v publiku při natáčení. Seriál vypráví o šesti přátelých z New Yorku v deseti sériích plných smíchu od příchodu Rachel, která utekla ze své vlastní svatby, přes Joeyho rli v seriálu "Tak jde čas", Phoebin porod trojčat pro jejího bratra a jeho manželku, Rossovi 3 rozvdy a Moničinu a Chandlerovu svatbu až do poslední série, kdy se Rachel a Ross dají do hromady a budou společně vychovávat svou dceru Emmu, Monica a Chandler si adoptují dvojčata a odstěhují se, Phoebe se vdá a Joey zůstane prostě Joey..

Na House se sice nedívám každý den, ale mám moc ráda ten černý humor a diagnózy.

Nebaví mě skoro žádné kriminálky, ale podívat se do minulosti a u toho řešit vraždu nebo zmizení?.. To se mi opravdu líbí. Není k tomu až tak moc, co říct snad jen, že je to ta nejlepší kriminálka.

Madicopter 117 asi nezná nikdo z vás, ale mohla bych vám ho doporučit. Je to německý seriál o šesti členech záchranářského týmu. Některé scény jsou sice drastické, ale seriál je sám o sobě dobře vymyšlen.

Žádné jiné oblíbené seriály mě už nenapadají takže se zatím mějte a těšte se na mě zase zítra a nebo prostě někdy :)
liyll-ellie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bee-bye bee-bye | Web | 5. května 2013 v 8:33 | Reagovat

Na přátelé se taky dívám !
A kriminálky mě taky moc neberou !!!

2 Mambiee Mambiee | Web | 5. května 2013 v 12:28 | Reagovat

Já se dívám spíš tak na Simpsnovi a tak :D

3 mara mara | 5. května 2013 v 14:13 | Reagovat

Cekala som ze napises o HOA :p :D

4 KIRALish KIRALish | E-mail | Web | 3. července 2018 v 0:18 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Similar picture leads to the strengthening of negative tendencies feeding and the breath baby, formed hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that fluid does not stay tissues. If the woman is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Prohibited long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/>pregnancyplus.info</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
I'm beautiful in my way 'Cause god makes on mistakes.